Your search returned 5 results.

1.
Ju Flet Konica / Faik Konica ; Fotaq AndreaPublication: Albania : Zenit Editions, 2016Description: 61 σ. ; 17 εκ.Availability: Items available for loan: [[E] KON] (1).

2.
Shqipëria dhe Shqiptarët : Në Krizën Ballkanike = L'Albania e gli Albanesi nella presente crisi balcanica / Gaetano Petrotta ; Qemal VelijaPublication: Albania : Zenit Editions, 2019Description: 61 σ. ; 17 εκ.Availability: Items available for loan: [[HIS] PET] (1).

3.
Ese Mbi Edukimin = Essai sur l'Education par Trhank Spirobeg / Faik Konica ; Fotaq AndreaPublication: Albania : Zenit Editions, 2020Description: 69 σ. ; 17 εκ.Availability: Items available for loan: [[E] KON] (1).

4.
Ο δρόμος κοντά στο παλάτι / Ναγκίμπ Μαχφούζ ; Μαρία Χωρεάνθη, Μερόπη Σταυρίδου = Palace WalkPublication: Αθήνα : Ψυχογιός, 2014Description: 619 σ. ; 21 εκ. Availability: Items available for loan: [MAH] (1).

5.
Palace Walk / Naguib Mahfouz ; William Maynard Hutchins, Olive E.KennyPublication: London : Black Swan, 1994Description: 498 σ. ; 21 εκ. Availability: Items available for loan: [MAH] (1).

Koha by